EUjedinjeni u Obrtničkoj 2019.

U sklopu jedanaestog projekta mobilnosti Obrtničke škole Koprivnica EUjedinjeni u Obrtničkoj 2019 na natječaju Erasmus+ 2019. g. odobrene su mobilnosti navedene u donjoj tablici.

Ovim projektom mobilnosti omogućit će se stručno osposobljavanje za 20 učenika iz područja elektrotehnike, računalstva, strojarstva i građevine te usavršavanje troje nastavnika u područjima strojarstva i računalstva. Time ćemo nastaviti ostvarivati ciljeve zadane Strategijom internacionalizacije naše ustanove. Projekt „EUjedinjeni u Obrtničkoj 2019“ obuhvaća pet različitih mobilnosti (dvije mobilnosti nastavnika i tri mobilnosti učenika) te traje od lipnja 2019. do lipnja 2020. g.

U narednoj školskoj godini očekujemo i dolazne mobilnosti partnerskih ustanova iz Maribora i Švedske.

Više informacija potražite u dolje objavljenoj prezentaciji, kod školske projektne koordinatorice ili na Facebook stranici Projekti Obrtničke škole Koprivnica.