Poštovani učenici i roditelji!

Sve informacije koje se odnose na državnu maturu možete pogledati ako  otvorite stranicu ncvvo.hr ,  a sva ostala tekuća događanja vezana za pojedine razrede i učenike možete pratiti na web stranici naše škole.

PODJELA POTVRDA NA LJETNOM ROKU DRŽAVNE MATURE 2020./2021.

Autor: Snježana Zrinski, 21. 7. 2021. 05:55

Dragi maturanti,

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature je 23. srpnja  2021.   prema sljedećem rasporedu :

4.a- u 8:00

4.b- u 8:15

Mole se učenici da se okupe par minuta prije zakazanog vremena  ispred  ulaza u školu i da sa sobom obavezno ponesu zaštitne maske . Molim da dođu svi učenici koji su položili bilo koji ispit u ljetnom roku a i oni koji bi htjeli  prijaviti ispite na jesenskom roku.

Sve nepodignute potvrde o položenim ispitima pristupnici će moći preuzeti osobno i nakon tog termina u tajništvu škole.

Prigovor na ocjenjivanje ispita državne mature

Autor: Snježana Zrinski, 12. 7. 2021. 11:16

Dragi maturanti,

u srijedu 14. srpnja 2021.u 12:00 sati bit će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature ljetnoga roka 2020./2021.
Od 14. srpnja 2021. od 12:01 sati do 16. srpnja 2021. u 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prvostupanjskih prigovora učenika na ocjenjivanje. Preporuka je da zbog situacije s Covid 19 prigovore odradimo online. Proceduru ulaganja prigovora pogledajte u Teams-ima, u kanalu Državne mature.