Mobilnost VELEZ -MALAGA - nastavnici

• vrsta mobilnosti: mobilnost osoblja
  • mjesto: Velez Malaga, Španjolska
  • trajanje: 10 radnih dana (ukupno 14 dana)
  • vrijeme mobilnosti:
  • partnerska ustanova:
  • sudionici:
    • 3 nastavnika iz područja matematike u struci i računalnih mreža
  • koordinator mobilnosti: Mario Kiš

U sklopu Erasmus+ projekta KA1 mobilnosti nastavnika 2021., u ožujku i travnju 2022. g. će tri nastavnika Obrtničke škole Koprivnica otputovati u Španjolsku na praćenje rada njihovih španjolskih kolega u obrazovnu ustanovu IES Juan de la Cierva koja se nalazi u gradu Vélez-Málaga. Mobilnost će se održati od 27. ožujka do 9. travnja i u njoj će sudjelovati dva nastavnika matematike u struci (Damir Bebek i Mario Kiš) te nastavnik računalnih mreža (Danijel Džambo). Naši nastavnici će tamo pratiti rad svojih španjolskih kolega te vidjeti kako oni primjenjuju teorijska znanja u praktičnoj primjeni iz pojedinih struka, a sve tamo viđeno i naučeno će kasnije prezentirati svojim kolegama u školi i primjenjivati u nastavi svojih predmeta.