Erasmus+ 2024

5. lipnja 2024.

NATJEČAJ

za odabir sudionika učeničkih mobilnosti u projektu Erasmus+ 2024 (br. 2024-1-HR01-KA121-VET-000210614)

tijekom školske godine 2024./2025. – četverogodišnja zanimanja

Pozivaju se učenici 2.A i 2.B razreda da se jave na natječaj za sudjelovanje u projektu Erasmus+ 2024.

Uvjeti prijave:

• učenik redovno upisan u odgovarajući razred u šk. god. 2023./2024.

Kod prijave na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• popunjen i potpisan prijavni obrazac (potpisano i od strane učenika i od strane roditelja/skrbnika)
  • potpisan obrazac privole za obradu osobnih podataka za potrebe provedbe natječaja
  • motivacijsko pismo (predaje se predmetnom nastavniku Hrvatskog jezika)

Prijave se podnose osobno Erasmus+ koordinatorici Ani Borko, knjižničarki Ljiljani Mraz ili elektroničkom poštom na adresu: mobilnost.obskc@gmail.com. U slučaju podnošenja prijave elektroničkom poštom, prijavni obrazac i obrazac privole za obradu osobnih podataka trebaju biti potpisani i skenirani. Rok za podnošenje prijave je 20. lipnja 2024. godine.

Odluka o odabiru kandidata u prvom krugu natječaja bit će objavljena na mrežnoj stranici Obrtničke škole Koprivnica do kraja kolovoza.

Cijeli natječaj i dokumenti za prijavu nalaze se na dnu stranice.

14. svibnja 2024.

ODOBRENJE PROJEKTA ERASMUS+ 2024.

Škola je na natječaj 2024. g. prijavila 11 nastavničkih mobilnosti, 49  kratkoročnih učeničkih mobilnosti te po prvi puta 3 dugoročne učeničke mobilnosti.

Za  navedeno odobreno je 134.989,00 EUR.

Prijavljene mobilnosti financirati će se u skladu s odobrenim novčanim sredstvima.

Datum: 16.2.2024.

PRIJAVA MOBILNOSTI U SKLOPU PROJEKTA ERASMUS+ 2024

Obrtnička škola Koprivnica je u sklopu projekta Erasmus+ 2024 prijavila slijedeće mobilnosti:

MOBILNOSTI OSOBLJA:

Aktiv/područje

Partner, mjesto

Broj sudionika

Trajanje (dani)

Matematika u struci i računalne mreže

Portugal/Španjolska

Elektrotehnika i računalstvo