Poštovani učenici i roditelji!

Sve informacije koje se odnose na državnu maturu možete pogledati ako  otvorite stranicu ncvvo.hr ,  a sva ostala tekuća događanja vezana za pojedine razrede i učenike možete pratiti na web stranici naše škole.

DRŽAVNA MATURA 2022./2023.

Autor: Snježana Zrinski, 23. 1. 2023.

Tijekom mjeseca prosinca i siječnja  u svakom maturantskom  razredu će biti  održani   SRO na temu državne mature i tada će maturanti dobiti detaljne upute za prijavu u sustav i upute o  prijavi ispita državne mature.

Kratki podsjetnik na aktivnosti učenika u periodu od 1.12.2022. do 15.2. 2023. :
1. prijave za ispite u ljetnom roku počinju 1. prosinca 2022. i trajat će do 15. veljače 2023.
2. probnim ispitima državne mature učenici će moći pristupiti u digitalnom obliku od 1.veljače 2023., a rješenja će biti dostupna od 1. ožujka 2023.
3. zasad maturanti mogu pratiti obavijesti na stranicama www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr i www.studij.hr (kalendar i vremenik polaganja ispita, ispitni katalozi i dozvoljeni pribor nalaze se na stranici NCVVO-a)
4. za sva dodatna pitanja obratiti se ispitnoj koordinatorici Snježani Zrinski
- osobno u školi
- na e-adresu snjezana.zrinski@gmail.com