Aktualnosti vezane uz CEKOM

U prostorima Centra kompetentnosti održan međužupanijski stručni skup Promet i logistika

Autor: Saša Seretin, 11. 4. 2024.

U prostorima Centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj župniji, održan je međužupanijski stručni skup iz područja Promet i logistika.

U četvrtak 11. travnja 2024. godine, u prostorima Centra kompetentnosti održan je međužupanijski stručni skup iz područja Prometa i logistike na kojem su sudjelovali predstavnici iz Brodsko-posavske županije, Varaždinske županije, Šibensko-kninske županije, Međimurske županije, Zagrebačke županije.

Na samom početku voditelj skupa Stjepan Pisačić održao je uvodnu riječ i predstavio teme koje će se odraditi na skupu.

Predstavnik Obrtničke škole, a ujedno i koordinator projekta Centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji Saša Seretin, prisutnima je predstavio sustav rada samog centra te put od pisanja projekta do realizacije istog.

Voditelj skupa Stjepan Pisačić imao je predavanje na temu Primjene studije slučaja i inovativnih metoda za suradničko online učenje.

Na kraju skupa, djelatnik Obrtničke škole Koprivnica Neven Komes proveo je sve prisutne kroz Centar kompetentnosti i upoznao ih sa laboratorijima, praktikumima, učionicama, te predstavio novonabavljenu opremu.