Aktualnosti vezane uz CEKOM

U Centru kompetentnosti održana je prezentacija sustava opreme za proučavanje Industrije 4.0.

Autor: Saša Seretin, 6. 6. 2024. 13:39

U Centru kompetentnosti održana je prezentacija sustava opreme za proučavanje Industrije 4.0. Predstavnik kompanije De Lorenzo iz Italije i direktor Lexsolar-Rimac d.o.o. iz Sesveta prezentirali su svoja inovativna rješenja koja su predstavili učenicima i nastavnicima Obrtničke škole Koprivnica

[više]

U prostorima Centra kompetentnosti održan međužupanijski stručni skup Promet i logistika

Autor: Saša Seretin, 11. 4. 2024. 15:13

U prostorima Centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj župniji, održan je međužupanijski stručni skup iz područja Promet i logistika.

[više]

Održan sajam poslova "Struka je pametna odluka"

Autor: Saša Seretin, 17. 10. 2023. 16:11

U sklopu projekta "Razvoj kompetencija kroz učenje temeljeno na radu" u novom prostoru Obrtničke škole Koprivnica održan je sajam poslova pod nazivom "Struka je pametna odluka"

Zajedno svladavamo sve teškoće

Autor: Saša Seretin, 28. 9. 2023. 16:25

Centar kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji ponosan je što u svojim školama ima educirane nastavnike koji na stručan i profesionalan način pristupaju učenicima s teškoćama i uspješno prilagođuju programe gotovo svih zanimanja s posebnim naglaskom na programe iz područja elektrotehnike i računalstva.