PROVEDBA ERASMUS+ PROJEKTA MOBILNOSTI "EUjedinjeni u Obrtničkoj 2020!" U IDUĆOJ ŠKOLSKOJ GODINI

Autor: Ljiljana Mraz, 21. 5. 2021.

Epidemija koronavirusa ove godine nas je spriječila u još jednoj stvari kojoj smo se veselili – našim planiranim mobilnostima, no nismo dopustili da nas to obeshrabri.​ Za učenike koji još nisu završili školovanje projekt nastavljamo/započinjemo iduće školske godine!

Za ostale učenike koji su se ove godine pripremali za mobilnost realizacija mobilnosti neće biti moguća jer uskoro završavaju svoj put u našoj školi, no nadamo se da će se, ako se ikad sretnu sa sličnim mogućnostima, na njih lakše odvažiti.

Učenici iz 3. c koji su trebali sudjelovati u mobilnostima dobili su poklone u znak pažnje s promotivnim materijalima Škole i Agencije za mobilnost i programe EU tj. Europske komisije, a učenike 3. h počastili smo u konobarskom praktikumu i izrazili zadovoljstvo što smo s njima radili na ovom projektu pa kako kratko bilo.

Zahvaljujemo svim učenicima što su bili savjesni, marljivi, odgovorni i izvršavali svoje obaveze te im želimo sreću dalje – što u školi, što izvan nje.