Uspješno održan tradicionalni Sportski dan Obrtničke škole Koprivnica

Autor: Dubravka Jakupec, 27. 3. 2024.

Nastavnici Obrtničke škole Koprivnica s ponosom su organizirali tradicionalno druženje na Sportskom danu OBŠKC, koji je okupio nastavnike i učenike iz Srednje škole Koprivnica, Gimnazija "Fran Galović", COOR Podravsko sunce te naše škole. Ova manifestacija, koja se već dugi niz godina održava s velikim entuzijazmom, i ove je godine bila prilika za sport, zabavu i timsko zajedništvo.

Uz živopisnu atmosferu i natjecateljski duh, sudionici su se mogli okušati u raznovrsnim sportskim disciplinama kao što su stolni tenis, odbojka, šah, badminton, mali nogomet i futsal. Svaka disciplina donijela je svoj šarm i uzbuđenje, dok su se ekipe natjecale s vještinom i sportskim duhom.

Osim sportskih izazova, Sportski dan bio je prilika za jačanje veza među školama te za promicanje zdravog načina života i timske suradnje. Bilo je inspirativno promatrati kako učenici i nastavnici zajedno sudjeluju u aktivnostima, potičući međusobno razumijevanje i prijateljstvo.

Svim sudionicima čestitamo na izvrsnim rezultatima i sportskom duhu koji su pokazali tijekom ovog događaja. Hvala svima koji su doprinijeli organizaciji i sudjelovanju, te se veselimo budućim sportskim druženjima i novim prilikama za zajedničko okupljanje i natjecanje.