Suradnja Obrtničke komore Koprivničko - Križevačke županije i Obrtničke škole Koprivnica

Autor: Dubravka Jakupec, 22. 9. 2023.

U četvrtak, 14. rujna 2023. godine u Obrtničkoj školi Koprivnica održan je praktični dio majstorskog ispita za zanimanje soboslikar – ličilac u nadležnosti članova ispitne komisije g. Marija Bračka, g. Danijela Lovrenčića i g. Tomislava Latina.

Na prijedlog kandidata g. Saše Crlenjaka, zaposlenika tvrtke JUB d.o.o. i odobrenja ravnatelja Obrtničke škole Koprivnica, g. Zlatka Martića, obnovljena je jedna učionica koja je bila u vidno lošem stanju.

Obrtnička škole Koprivnica je donirala materijal za soboslikarsko – ličilačke radove, a kandidat Saša Crlenjak je uredio učionicu o vlastitom trošku čime je pridonio estetskom uređenju škole i učinio boravak učenicima i učiteljima boljim i ugodnijim.

Dogovorena je i suradnja g. Saše Crlenjaka i članova ispitne komisije g. Danijela Lovrenčića i g. Tomislava Latina, ujedno i nastavnika zaposlenih u Obrtničkoj školi Koprivnica, u vidu održavanja edukativnih prezentacija i radionica namijenjenih učenicima te je predložena mogućnost odlaska učenika na praktičnu nastavu u tvrtku JUB d.o.o.