Učenici naše škole posjetili Makarsku rivijeru

Autor: Dubravka Jakupec, 4. 9. 2023.

Učenici 2. C, 2. D, 3. A i 3. B razreda prošloga su tjedna s nastavnicima Dijanom Franjo Čordaš, Krunoslavom Kukecom i Ivom Topolovčan Pazić posjetili Makarsku rivijeru.

Prošetali su šetnicom Skywalk Biokovo, gdje su uživali u jedinstvenom pogledu. Sljedećeg su dana proveli na raftingu na rijeci Cetini na kojem su pokazali svoje veslačke sposobnosti. U Dubrovniku su prošetali Stradunom i uživali u razgledavanju našeg prekrasnog grada. Posjetili su i nacionalni park na otoku Mljetu i provozali se električnim brodićem do otočića Svete Marije. Svoje su putovanje završili obilaskom Dioklecijanove palače u Splitu i puni dojmova vratili se u Koprivnicu.