Održana završna konferencija projekta „Centar kompetentnosti"

Autor: Dubravka Jakupec, 27. 8. 2023.

U Obrtničkoj školi Koprivnica održana je završna konferencija projekta „Centar kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji“.

Na konferenciji sudjelovali su ravnatelj Obrtničke škole Zlatko Martić, voditelj projekta Darko Masnec, ravnatelj Regionalne razvojne agencije PORE KKŽ Melita Birčić, zamjenik župana KC-KŽ županije Ratimir Ljubić, ravnatelj Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata EU Dragan Jelić, zamjenica gradonačelnika Koprivnice Ksenija Ostriž.

Predstavnica tvrtke Radnik d.d. Ljubica Tinodi, koji su bili izvođači radova, ravnatelju Martiću uručila je prigodnu sliku kao uspomenu na uspješan dovršetak projekta. Završnoj konferenciji prisustvovali su i županijski i gradski pročelnici, predstavnik partnera i ravnatelj Strukovne škole Đurđevac Darko Špoljar, predstavnici partnera na drugom dijelu projekta CEKOM - HOK Obrtničke komore KKŽ, Obrtničkog učilišta Pouka i Tehničkog veleučilišta Zagreb, predstavnici HGK Županijske komore Koprivnica,  Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i drugih institucija, članovi projektnog tima te predstavnici projektanata i izvođača radova te ostali sudionici projekta.

Slike preuzete sa: https://www.kckzz.hr/hr/novosti/item/3539-odrzana-zavrsna-konferencija-projekta-centar-kompetentnosti-u-koprivnicko-krizevackoj-zupaniji