Održana je posljednja "Mala škola 3D modeliranja i 3D printanja"

Autor: Dubravka Jakupec, 7. 7. 2023.

Pod vodstvom profesora Danijela Mustafe, učenici su uspješno završili radionicu. Njihova kreativnost, talent i marljivost bili su vidljivi u svakom detalju njihovih radova. Bilo je inspirativno vidjeti kako su se razvijali i napredovali tijekom ove radionice. Učenici su marljivo radili na svojim posljednjim uradcima i bili su iznimno ponosni na svoje postignuće.

Na kraju radionice, profesor Danijel Mustafa je s posebnom radošću uručio svjedodžbe učenicima. Svjedodžbe su priznanje za njihov trud, predanost i postignuća tijekom radionice. Također, učenici su ponosno preuzeli svoje uratke koje su s ljubavlju i strašću izradili tijekom radionice.

Ovim putem bismo željeli zahvaliti svima koji su sudjelovali u ovoj radionici. Hvala učenicima na njihovom trudu i entuzijazmu, profesoru Danijelu Mustafi na njegovoj stručnosti i mentorstvu, kao i roditeljima i osoblju škole na podršci koju su pružili tijekom cijelog procesa.

Obrtnička škola Koprivnica kontinuirano se trudi pružiti izvrsnost u obrazovanju i poticati kreativnost i talente svojih učenika. Ponosni smo na postignuća naših učenika i vjerujemo da će ova radionica biti samo jedan od mnogih uspješnih koraka na njihovom putu ka uspjehu.