Izložba inovacija I3G u Ivanić-Gradu

Autor: Dubravka Jakupec, 10. 5. 2023.

Elektronički i računalni klub u suradnji s partnerima ponovno organizira osmu Izložbu inovacija Ivanić Grad I3G koja će se održati 24. i 25. svibnja 2023. godine u prostoru hotela Sport u Ivanić-Gradu.

Ova izložba postat će centar inovacija i inovativnog poduzetništva mladih, a na njoj će biti predstavljeni i projekti učenika trogodišnjih i četverogodišnjih zanimanja Obrtničke škole Koprivnica uz pratnju mentora.

Poseban naglasak bit će stavljen na edukativni i zabavni popratni program izložbe, koji će se sastojati od niza zanimljivih radionica i predavanja. Tako će se održati robotičke radionice, arheološka radionica za najmlađe, brodomodelarska radionica, a predstavnici Hrvatskog nuklearnog društva održat će predavanje na temu „Nuklearna elektrana Krško i zbrinjavanje nuklearnog otpada“. Uz to, prvog dana izložbe, posjetitelji će moći uživati u zanimljivom performansu Elektroničke glazbe i Muzikalne Tesline zavojnice koji će održati nagrađivani mladi inovator Ivan Kožar, student zagrebačkog FER-a i član Elektroničkog i računalnog kluba.

Sudjelovanje na Izložbi inovacija Ivanić-Grad I3G pruža priliku nadarenim učenicima i studentima da razmijene ideje i iskustva te predstave svoje najnovije projekte i inovacije. Svi programi izložbe su otvoreni i besplatni za javnost, stoga vas pozivamo da nam se pridružite na ovoj zanimljivoj manifestaciji koja promiče inovativnost i kreativnost među mladima.