Dani otvorenih vrata Obrtničke škole Koprivnica

Autor: Dubravka Jakupec, 27. 4. 2023.

Dana 27. travnja 2023. godine u Obrtničkoj školi Koprivnica održali su se 1. Dani otvorenih vrata. Naši vrijedni učenici s ponosom su predstavili svoja zanimanja te pokazali svoje vještine u područjima elektrotehnike, računalstva, strojarstva, ugostiteljstva, građevine i pomoćnih zanimanja.

Posjetitelji Dana otvorenih vrata imali su priliku obići učionice, kabinete, radionice te su imali priliku vidjeti što se sve može naučiti u Obrtničkoj školi.
Osim naših učenika, na Danu otvorenih vrata bili su i gosti iz osnovnih škola Sokolovac, Hlebine, Drnje, Virje, Gola, Rasinja, Legrad i Đelekovec, te osnovnih škola Podolice i Đuro Ester iz Koprivnice. Bilo nam je zadovoljstvo ugostiti ih i pokazati im što se sve može naučiti i koju sve opremu naša škola ima.

Obrtnička škola Koprivnica već dugi niz godina pruža kvalitetno obrazovanje za različita obrtnička zanimanja, te se trudimo da naši učenici steknu praktična znanja koja će im pomoći u daljnjem radu i karijeri. Naši nastavnici su stručnjaci u svojim područjima, te svojim znanjem i iskustvom pomažu učenicima da postanu vrhunski obrtnici kao i budući studenti na raznim fakultetima.

Želimo zahvaliti svima koji su posjetili našu školu u nadi da smo uspjeli pokazati sve prednosti našeg obrazovnog sustava.
Ako ste zainteresirani za upis u našu školu, molimo vas da nas kontaktirate ili posjetite našu web stranicu za više informacija.

Hvala što ste bili s nama na Danu otvorenih vrata!