Učenik Saša Crnjaković sudjelovao na Državnom natjecanju iz Engleskog jezika

Autor: Dubravka Jakupec, 24. 4. 2023.

Učenik Saša Crnjaković se plasirao na državno natjecanje iz engleskog jezika i postigao odlične rezultate, te završio na 13. mjestu.

Vinkovačka Osnovna škola “Antun Gustav Matoš” bila je domaćin Državnog natjecanja iz Engleskog jezika na kojem je sudjelovalo 119 učenika iz cijele Hrvatske. Natjecatelji su bili razvrstani u šest kategorija (dvije osnovnoškolske, a četiri za srednje škole), pratilo ih je i 109 mentora, a masovnosti događaja pridonijela je i nazočnost 22 člana Državnog povjerenstva koji su (pr)ocjenjivali izvedbe natjecatelja.

Zahvaljujući učeniku i učenicima iz prethodnih godina ovo je treće uzastopno državno natjecanje iz engleskog jezika na kojem je sudjelovao učenik iz Obrtničke škole Koprivnica. Njegov mentor je bio Sven Tintor.