Završila Mala škola 3D modeliranja i 3D printanja u Obrtničkoj školi Koprivnica

Autor: Dubravka Jakupec, 5. 7. 2024.

U Obrtničkoj školi Koprivnica uspješno je završena Mala škola 3D modeliranja i 3D printanja. Učenici su kroz ovaj edukativni program imali priliku naučiti osnove 3D modeliranja te primijeniti stečeno znanje u izradi vlastitih 3D uradaka.

Na završnoj svečanosti, nastavnik informatike Danijel Mustafa podijelio je priznanja svim sudionicima, a učenici su s ponosom preuzeli i svoje 3D modele koje su sami izradili tijekom tečaja.

Ovaj program ne samo da je obogatio učenike novim vještinama, već ih je i potaknuo na kreativno razmišljanje i inovacije u području tehnologije.

Čestitamo svim polaznicima i veselimo se budućim projektima!