Svečana podjela svjedodžbi u Obrtničkoj školi Koprivnica

Autor: Dubravka Jakupec, 2. 7. 2024.

Završetkom školske godine, Obrtnička škola Koprivnica organizirala je svečanu podjelu svjedodžbi učenicima završnih razreda svih zanimanja. Svečanost se održala u Domoljubu, a vodili su je učenici Roman Balog, Juraj Jukić, Sebastijan Stančin i Josipa Bašlin.

Prisutne je pozdravio ravnatelj škole, g. Zlatko Martić, nakon čega je prikazan film svih aktivnosti tijekom školske godine 2023/2024. Film možete pogledati na linku: https://youtu.be/qelsGDlRAsI.

Svaki razred izradio je kratak film koji je prikazao njihovo trogodišnje ili četverogodišnje školovanje, nakon čega su im uručene svjedodžbe. Svečanost su uveličali nastupi školskog benda i benda Skandal. Izvrsnim učenicima ravnatelj je podijelio pokale za sjećanje.

Na kraju podjele, učenik Maksimilijan Perković zahvalio je u ime svi učenika svim nastavnicima, zaposlenicima škole i roditeljima za svu pomoć u školovanju.

Kraj svečanosti obilježen je zajedničkom završnom fotografijom. Na svečanosti su prisustvovali učenici, njihove obitelji te svi nastavnici i djelatnici škole.

Čestitamo svim učenicima na uspješnom završetku školovanja i želimo im puno sreće u daljnjim životnim i poslovnim pothvatima!