Svečana Podjela Certifikata Oracle Akademije u Obrtničkoj školi Koprivnica

Autor: Dubravka Jakupec, 21. 6. 2024.

Dana 21. lipnja 2024. godine, na zadnjem danu nastave, u Obrtničkoj školi Koprivnica održana je svečana podjela potvrda i certifikata Oracle Akademije (OA) učenicima koji su uspješno završili tečaj Database Foundations (DFo). Svečanost je predvodio ravnatelj škole, gospodin Zlatko Martić, koji je uručio certifikate učenicima koji su tijekom školske godine 2023./2024. pohađali fakultativni predmet baze podataka.

U sklopu ovog programa, 18 učenika je marljivo radilo isključivo subotama, raspoređenih u dvije grupe. Prva grupa je obuhvatila učenike iz 2.A, 2.B i 3.A razreda, dok su drugu grupu činili učenici iz 3.B i 4.B razreda. Nastavu je vodio profesor računalne grupe predmeta Slavko Franjo, dipl. inf., koji je također instruktor Oracle Academy za ovaj tečaj.

Učenici su stekli dragocjeno znanje i vještine iz osnova Oracleovih baza podataka, što je potvrđeno položenim ispitima i dobivenim certifikatima.

Popis učenika sudionika:

• Borna Androtić, 2.A
  • David Šarec, 2.A
  • Luka Grmek, 2.B
  • Filip Hrenić, 2.B
  • Julio Korošec, 2.B
  • Stipe Todorić, 2.B
  • Damjan Posavec, 3.A
  • Mislav Rendula, 3.A
  • Fran Šijak, 3.A
  • Nenad Vukman, 3.A
  • Bartol Vuljak, 3.A
  • Matija Barešić, 3.B
  • Saša Crnjaković, 3.B
  • Matija Mohenski, 3.B
  • Petar Šarec, 3.B
  • Edi Čižmak, 4.B
  • Mihael Kopričanec, 4.B
  • Petar Šegović, 4.B

Obrtnička škola Koprivnica ponosna je članica Oracle Academy već dugi niz godina, te redovito obnavlja svoje članstvo kako bi omogućila učenicima pristup suvremenim obrazovnim programima i resursima. Čestitamo svim učenicima na stečenom znanju i postignutom uspjehu te im želimo puno sreće u daljnjem obrazovanju.