Sudjelovanje Obrtničke škole Koprivnica na danima Otvorenih vrata u Đurđevcu

Autor: Dubravka Jakupec, 4. 6. 2024.

Dana 23. svibnja 2024. godine, Obrtnička škola Koprivnica sudjelovala je na danima Otvorenih vrata u Đurđevcu kao škola partner u projektu "Stazom Medenjaka". Na ovom događaju održana je završna radionica te svečana podjela diploma i zahvalnica za sve sudionike projekta.

Na završnoj konferenciji sudjelovali su i članovi županije, uključujući našeg župana Darka Korena, koji je podržao projekt te istaknuo važnost ovakvih inicijativa koje pomažu učenicima u osnovnoj školi da lakše odluče o svom budućem zanimanju.

Učenici koji su sudjelovali u projektu izrazili su veliko zadovoljstvo i namjeru da upišu smjerove kuhar, konobar, slastičar i pekar. U budućnosti planiramo slične projekte s novim konceptima, o čemu ćemo vas pravovremeno obavijestiti.

Zahvaljujemo svima koji su pomogli u provođenju projekta "Stazom Medenjaka". Posebnu zahvalu upućujemo ravnatelju Zlatku Martiću na podršci, nastavnicima Andrijani Manojlović, Tanji Brunec i Zoranu Kneževiću na direktnom sudjelovanju, te nastavnicama Kseniji Sedlanić, Grozdani Bohorč, Ružici Ćutanec, Dijani Habajec, Lani Pavunić, Zlatku Lovriću, Tomislavu Terstenjaku i svima koji su podržali naš projekt. Također, hvala nastavnici informatike Dubravki Jakupec na pravovremenim obavijestima o svim našim događanjima.