Dani otvorenih vrata u Obrtničkoj školi Koprivnica: Učenici predstavili svoja zanimanja

Autor: Dubravka Jakupec, 29. 5. 2024.

Dana 28. svibnja 2024. godine, Obrtnička škola Koprivnica otvorila je svoja vrata javnosti u sklopu Dana otvorenih vrata ispred Regionalnog centra kompetentnosti iz područja elektrotehnike i računalstva. Ovaj događaj bio je savršena prilika za učenike osnovnih škola da iz prve ruke saznaju što ih čeka ukoliko odaberu jedno od četverogodišnjih ili trogodišnjih zanimanja koja nudi Obrtnička škola.

Naši učenici marljivo su pripremili i predstavili svoja zanimanja kroz različite demonstracije i projekte, prikazujući vještine koje su stekli tijekom školovanja.

Dani otvorenih vrata pružili su priliku osnovnoškolcima da postave pitanja i steknu uvid u zanimanja koja bi mogli odabrati u budućnosti. Naš cilj je bio inspirirati mlade i pomoći im u donošenju informiranih odluka o njihovom obrazovanju i karijeri.

Obrtnička škola Koprivnica ponosi se svojim učenicima i njihovim postignućima te se veselimo nastavku tradicije obrazovanja i osposobljavanja novih generacija stručnjaka.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i podržali ovaj događaj te se radujemo ponovnom susretu iduće godine!