Nastavljamo edukativno - Didaktika uz kavu

Autor: Dubravka Jakupec, 28. 5. 2024.

Za naše nastavnike je  6. svibnja 2024. ponovno održan interni edukativni skup za nastavnike u seriji naših edukacija u sklopu projekta Didaktika uz kavu. Na ovim manje formalnim okupljanjima nastavnici mogu sudjelovati u edukacijama i radionicama vezanim uz najnovija saznanja u didaktici i metodama poučavanja, dijeliti primjere dobre prakse, sudjelovati u panel diskusijama i informirati se o recentnim i relevantnim istraživanjima iz područja obrazovanja i didaktike.

Na ovom skupu nastavnici su se mogli informirati u slijedećim temama/područjima:

• Primjer dobre prakse: Izrada dizanih tijesta-  primjena elemenata praktične nastave -Tanja Brunec i Ružica Čutanec Spevak
  • Inovativni digitalni alati za suvremenu nastavu - Kristina Babić
  • Izrada plana poučavanja - Neven Komes
  • Utjecaj žena na automobilsku industriju - Krunoslav Kukec

Radionice se pokrile širok dijapazon područja i struka, sudionici su mogli se informirati, educirati i zabaviti a kako je to izgledalo pogledajte na fotografijama.