Izvrsni rezultati naših učenika na 9. Izložbi inovacija Ivanić Grad

Autor: Danijel Mustafa, 18. 5. 2024.

U Ivanić-Gradu od 16. do 17. svibnja se održala 9. izložba inovacija na kojoj se predstavilo stotinjak izlagača – najviše mladih inovatora, učenika osnovnih i srednjih škola te studenata iz svih krajeva Hrvatske.

Naši učenici su ostvarili izvrsne rezultate osvojivši dvije brončane, jednu srebrnu i jednu zlatnu medalju.

Učenici zanimanja tehničar za računalstvo Karlo Ban i Edi Čižmak uz mentorstvo Miroslava Potroška predstavili su se radom "Teslin transformator" i osvojili brončanu medalju.

Učenici zanimanja tehničar za računalstvo Juraj Jukić i Gabriel Jošt uz mentorstvo Danijela Mustafe predstavili su se radom "DIY brisač ploče upravljan arduinom" i osvojili brončanu medalju.

Učenici zanimanja tehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom Ozren Podravac i Vinko Sabolić uz mentorstvo Miroslava Potroška predstavili su se radom "IONSKI STROJ" i osvojili srebrnu medalju.

Učenik zanimanja tehničar za računalstvo Petar Šegović uz mentorstvo Danijela Mustafe predstavio se radom "DIY CNC MACHINE" i osvojio zlatnu medalju.