Održana radionica u sklopu projekta "Stazom Medenjaka"

Autor: Dubravka Jakupec, 9. 5. 2024.

Dana 7. svibnja 2024. održana je posljednja u nizu radionica u sklopu projekta "Stazom Medenjaka" u Strukovnoj školi Đurđevac. Na ovoj radionici, učenici su svesrdno izrađivali medenjake u obliku deve i pevca, poznatog kao Picokač, koji je zaštitni znak ovog projekta.

Kao i svaki put do sada, učenici su ponosno ponijeli svoje uratke sa sobom kako bi ih pokazali svojim prijateljima i obitelji. U naredna dva tjedna, planiramo sudjelovati na Virovskoj Prkačijadi i Danima otvorenih vrata, te posjetiti osnovne škole kako bismo dodatno motivirali učenike završnih osmih razreda da se odluče upisati određene smjerove u našoj školi.

Završni dio projekta planiran je krajem svibnja, kada će učenicima biti uručene potvrde o sudjelovanju na projektu. Više informacija o tome bit će dostupno u skorije vrijeme. Pratite nas za daljnje novosti i događaje!