U Obrtničkoj školi Koprivnica 28. svibnja 2026. godine održani su još jedni Dani otvorenih vrata, tijekom kojih su učenici osmih razreda i njihovi roditelji imali priliku upoznati obrazovne programe i zanimanja koja Škola nudi.
Nastavnici struke predstavili su zanimanja iz raznih područja kroz praktične prikaze rada, demonstracije opreme i razgovor s posjetiteljima. Učenici su imali priliku vidjeti kako izgleda praktična nastava, upoznati školske praktikume i radionice te saznati više o mogućnostima nastavka obrazovanja.
Zanimanja iz područja elektrotehnike i računalstva predstavili su nastavnici Saša Seretin, Neven Komes, Ignac Šlabek, Danijel Mustafa i Dubravka Jakupec, dok je područje strojarstva predstavio nastavnik Igor Ištvan.
Tijekom obilaska posjetitelji su aktivno sudjelovali, postavljali pitanja i pokazali velik interes za strukovna zanimanja i praktični način obrazovanja. Dani otvorenih vrata još su jednom pokazali važnost neposrednog upoznavanja budućih učenika sa školskim programima i radnim okruženjem koje ih očekuje tijekom školovanja.
Zahvaljujemo svim učenicima, roditeljima i nastavnicima na sudjelovanju i ugodnom druženju.
Fotogalerija: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1528161929002870&set=pcb.1528162759002787&locale=hr_HR




