15 godina Europskih projekata mobilnosti

U srijedu 2. listopada 2024. g. obilježit ćemo 15. godišnjicu provođenja europskih projekata mobilnosti u Obrtničkoj školi Koprivnica.

Proslavu ove značajne obljetnice, jedine takve u našoj županiji (a rijetke i u Hrvatskoj), započet ćemo u 10 sati u hodniku našeg Centra kompetentnosti svečanim otvorenjem na kojem ćemo prikazati film o našem radu na europskim projektima te mogućnostima koje pruža program Erasmus+.
Nakon otvorenja i domjenka za uzvanike, od 12:30 do 14:00 nastavljamo s radionicama prvenstveno namijenjenim učenicima osnovnih škola te nižim razredima Obrtničke škole Koprivnica. Zanimljive i interaktivne radionice održavaju nastavnici Obrtničke škole, a pokrivaju različita područja i sve su povezane s Erasmusom ili našim partnerskim zemljama.

Ovim danom želimo obilježiti dugogodišnje provođenje europskih projekata mobilnosti, ali i suradnju, timski rad, širenje iskustava i vidika!

Program 15. godišnjice:

10:00 – svečano otvorenje za uzvanike (Centar kompetentnosti)

11:00 – 12:30 – domjenak za uzvanike (Centar kompetentnosti)

12:30 – 14:00 – radionice za učenike (u Školi i Centru po rasporedu učionica)