Završni radovi zanimanja ličilac-soboslikar

Predstavljamo Vam završne radove učenika zanimanja ličilac-soboslikar Obrtničke škole Koprivnica pod mentorstvom nastavnika Danijela Lovrenčića.

Svoje radove predstavili su nam učenici Hrvoje Horvat, Lovro Smičibrada i Ivan Milak:

• Hrvoje je izradio završni rad pod nazivom “Bojanje stare metalne ograde zahvaćene hrđom,” gdje je prikazao postupke sanacije i obnove hrđavih metalnih površina.
  • Lovro je predstavio rad “Priprema i bojanje novo žbukane podloge,” demonstrirajući tehnike pripreme površine i pravilnog bojanja novih zidova.
  • Ivan je izradio projekt pod nazivom “Izrada te završna obrada termo fasade od stiropora,” gdje je prikazao proces postavljanja i završne obrade izolacijskih fasada.

Ovi radovi pokazali su vještine i predanost naših učenika u primjeni tradicionalnih i modernih tehnika ličenja i obrade površina.

Čestitamo Hrvoju, Lovri, Ivanu i njihovom mentoru na uspjehu te im želimo puno sreće u daljnjem radu i usavršavanju.