Završni rad

Dragi učenici, ovdje se nalaze odgovori na vaša pitanja vezana uz završni rad.

Ako imate još neka pitanja, slobodno ih pošaljite školskoj knjižničarki Ljiljani Mraz na knjiznica.obskc@gmail.com (ili osobno) kako bi se ova stranica mogla nadopuniti sa svim potrebnim.

Sretno!

KAKO NAPISATI ZAVRŠNI RAD U OBRTNIČKOJ ŠKOLI KOPRIVNICA?

Predložak za završni rad (u MS Wordu) sa svim uputama za izradu završnog rada pronađite u dokumentima na dnu ove stranice.

KOJI SU ROKOVI ZA IZRADU I OBRANU ZAVRŠNOG RADA U OBRTNIČKOJ ŠKOLI KOPRIVNICA?

Ovdje potražite vremenik za izradu i obranu završnog rada.

Preporučuje se da osim navedenog u Vremeniku, učenici poštuju sljedeće:

• predaja 1. verzije završnog rada mentoru: do kraja 1. polugodišta
  • predaja 2. verzije završnog rada mentoru: do 1. ožujka
  • predaja 3. verzije završnog rada mentoru: do 1. travnja
  • predaja 4. verzije završnog rada mentoru: do 1. svibnja

GDJE POTRAŽITI POMOĆ ZA IZRADU ZAVRŠNOG RADA?

Ako vam je potrebna pomoć u pretraživanju izvora za vaš rad, dođite u školsku knjižnicu i ispunite obrazac Zahtjeva za pretraživanje literature (dostupan ovdje ili u školskoj knjižnici) – idući dan u knjižnici će vas čekati popis izvora na vašu temu.

KAKO NAPISATI POPIS LITERATURE? KAKO POPISATI FOTOGRAFIJE? KAKO CITIRATI NEČIJE RIJEČI U RADU?

Ovdje potražite upute za izradu popisa literature i odgovore na ostala u naslovu postavljena pitanja.

GDJE NA INTERNETU TRAŽITI POUZDANE INFORMACIJE ZA ZAVRŠNI RAD?

Ovdje potražite preporuke pouzdanih mrežnih izvora.

U prilozima se nalazi vremenik izrade i obrane završnog rada za školsku godinu 2024/2025.