Odrađen 2 modul “Raise the Bar Youth”

Dana 30. rujna 2024., učenici 3. h razreda, smjer kuhar/konobar, sudjelovali su u 2. modulu edukativnog programa “Raise the Bar Youth” pod nazivom “KOMUNIKACIJA”. Kroz online predavanje, učenici su imali priliku proširiti svoja znanja o komunikaciji, ključnom aspektu ugostiteljske struke.

Teme koje su obrađene uključivale su:

– Komunikaciju s dobavljačima i gostima

– Suradnju i komunikaciju među osobljem

– Rješavanje konfliktnih situacija

– Primjere i iskustva iz struke

Predavanje su vodili:

1. Davor Stanković, profesor fonetike i engleskog jezika, komunikacijski stručnjak i konzultant, koji je učenicima prenio vrijedna teorijska znanja o profesionalnoj komunikaciji.

2. Karlo Ferenčak, suvlasnik i glavni barmen Urania bara u Zagrebu, koji je podijelio svoje bogato iskustvo iz prakse i istaknuo važnost uspješne komunikacije u ugostiteljstvu.

Učenici su pokazali velik interes za predavanje, strpljivo slušali i aktivno sudjelovali, a stečene vještine sigurno će im pomoći u njihovom daljnjem profesionalnom razvoju.