Završila je obrana završnih radova učenika Obrtničke Škole Koprivnica

Obrtnička škola Koprivnica nedavno je zaključila još jednu uspješnu školsku godinu obrane završnih radova. Učenici različitih smjerova, uključujući Tehničara za računalstvo, Tehničara za električne strojeve s primijenjenim računalstvom, kao i učenici trogodišnjih zanimanja, imali su priliku pokazati svoje znanje, vještine i kreativnost kroz završne projekte.

U proteklom periodu, učenici su marljivo radili na svojim projektima, suočavajući se s različitim izazovima i preprekama. Da bismo bolje razumjeli njihova iskustva i pružili vam uvid u njihov rad, razgovarali smo s nekoliko učenika iz različitih smjerova. Kroz naredne tjedne, na našim društvenim medijima objavljivat ćemo detaljnije priče i iskustva učenika koji su sudjelovali u izradi svojih završnih radova. Pratite nas kako biste saznali više o njihovim izazovima, uspjesima i putu do završetka školovanja.

Čestitamo svim učenicima na uspješno završenim radovima i želimo im puno sreće u daljnjem obrazovanju i profesionalnom razvoju!