Aktualnosti vezane uz CEKOM

Odabrani izvođači radova za rekonstrukciju i dogradnju Centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji

Autor: Saša Seretin, 20. 4. 2021.

Dana 19.04.2021. godine donesene su odluke o odabiru najpovoljnije ponude u postupku javne nabave radova rekonstrukcije i dogradnje Obrtničke škole Koprivnica i Strukovne škole Đurđevac za potrebe Centra Kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji.

Za izvođenje radova na Obrtničkoj školi Koprivnica odabrana je ponuda Radnik d.d. Križevci u iznosu 24.677.044,16 kuna s PDV-om, dok će radove u vrijednosti 8.607.026,00 kuna na Strukovnoj školi Đurđevac izvoditi Bistra d.o.o. Đurđevac.

Postupak javne nabave provela je Koprivničko-križevačka županija kao središnje tijelo, a ugovore će sklapati škole. Kako obje ponude premašuju iznos dodijeljenih bespovratnih sredstava, razliku od skoro 9.500.000,00 kuna  osigurat će Koprivničko-križevačka županija u svojem Proračunu.

Također, na stranicama Koprivničko-križevačke županije i putem sustava EOJN objavljen je postupak jednostavne nabave za uslugu stručnog i obračunskog nadzora nad izvođenjem radova, a otvaranje ponuda biti će 28.04.2021. godine.

Nakon odabira najpovoljnijih ponuda za obavljanje stručnog i obračunskog nadzora očekuje se sklapanje ugovora za radove i za nadzor u tjednu iza 03.05.2021. godine.

„Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj“

„Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Obrtničke škole Koprivnica“