Uspjeh naših učenika na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika

Autor: Melita Golubić, 23. 3. 2022.

Na nedavno održanome Županijskom natjecanju iz engleskoga jezika četvero učenika drugih i četvrtih razreda četverogodišnjih programa naše škole ostvarili su sjajne rezultate.

Na Natjecanju, koje se održavalo u Osnovnoj školi Braća Radić u Koprivnici, učenici Tim Pavić, Hari Virth, Mihael Kopričanec i Maksimilijan Perković odlično su se snašli u zahtjevnim zadatcima te tako osvojili dva prva, drugo i treće mjesto u svojim kategorijama.

Tim je bio prvi u kategoriji četvrtih razreda srednjih škola, dok je njegov kolega Hari bio četvrti. Mihael Kopričanec osvojio je prvo mjesto u kategoriji drugih razreda, dok je drugo mjesto u istoj kategoriji pripalo Maksimilijanu Perkoviću. Učenicima je mentorica profesorica Iva Topolovčan Pazić.