Predstavnici Raiffeisen banke "Šegrtskom srcu" uručili donaciju

Autor: Melita Golubić, 20. 3. 2017.

Predstavnici Raiffeisen banke 20. ožujka 2017. g. školskoj Udruzi "Šegrtsko srce" uručili su donaciju od deset tisuća kuna.

Školskoj Humanitarnoj udruzi Šegrtsko srce Raiffeisen banka je donirala deset tisuća kuna pomoći. Ravnatelju Škole i predsjedniku Udruge Ratimiru Ljubiću 20. ožujka 2017. g. donaciju je svečano uručila članica Uprave Banke Vesna Ciganek Vuković u nazočnosti direktora regija Dijane Prka i Nikole Gomerčića te voditeljice koprivničke poslovnice Jagode Hrandek Ilijevski.

Predstavnici Raiffeisen banke ovim su hvalevrijednim činom obilježili desetu godinu rada koprivničke poslovnice, na čemu im je ravnatelj zahvalio napomenuvši da će ova donacija uvelike pomoći svim učenicima slabijeg imovinskog stanja kojima Udruga pomaže već treću godinu u podmirivanju troškova prehrane, prijevoza, nabavke udžbenika i sl.

Nakon službenog uručenja donacije prisutni su posjetili i pekarski i kuharski praktikum u kojima učenici toga smjera sa svojim stručnim učiteljima svakodnevno pripremaju obroke za štićenike Udruge.