Organizirali smo gradsko prvenstvo srednjih škola u košarci

Autor: Bruno Antolić, 18. 11. 2016.

Obrtnička škola Koprivnica 14. studenog 2016. godine organizirala je gradsko prvenstvo srednjih škola u košarci. Sudjelovali su učenice Gimnazije Fran Galović i Srednje škole Koprivnica i učenici Gimnazije, Srednje škole te Obrtničke škole Koprivnica.

U konkurenciji mladića prvo mjesto s dvije pobjede osigurali su učenici Gimnazije, dok su učenici Srednje škole s jednom pobjedom i jednim porazom zauzeli drugo mjesto, a učenici Obrtničke škole s dva poraza završili su na začelju.

Kod djevojaka održala se jedna finalna utakmica gdje su učenice Srednje škole osvojile prvo mjesto pobjedom predstavnica Gimnazije.