Vijesti

DVADESET I SEDAM UČENIKA U PONEDJELJAK 2. SVIBNJA 2022. KREĆE NA ERASMUS+ STRUČNU PRAKSU U SLOVENIJU

Autor: Ljiljana Mraz, 30. 4. 2022.

Dvadeset i sedam učenika naše škole u ponedjeljak 2. svibnja 2022. g. kreće na stručnu praksu u Sloveniju uz pratnju sedam nastavnika koji će se izmjenjivati tijekom mobilnosti. Učenici su sudionici mobilnosti u sklopu Erasmus+ projekata Europske unije pod nazivom EUjedinjeni u Obrtničkoj 2020! i Erasmus 2021.

Učenici odlaze na četiri različite destinacije – u Moravske Toplice, u Maribor, Velenje ili Postojnu gdje će obavljati praksu.

Događanja tijekom mobilnosti pratite na Facebook stranici Obrtničke škole Koprivnica.