Odabrani nastavnici u pratnji za odlazne mobilnosti u svibnju

Autor: Ljiljana Mraz, 8. 4. 2022.

Dvadeset i sedam učenika Obrtničke škole 2. svibnja 2022. odlazi na mobilnost u Sloveniju, uz pratnju petnaest nastavnika koji će se izmijenjivati.

Učenici pomoćnih zanimanja provest će dva tjedna u Mariboru u partnerskim školama IC Piramida Maribor (pomoćni kuhar i slastičar, pom. pekar) i Biotehniška šola Maribor (pomoćni cvjećar).

Učenici zanimanja kuhar, konobar, vodoinstalater i elektroinstalater obavljat će stručnu praksu tijekom tri tjedna u Termama Vivat u Moravskim Toplicama.

Učenici zanimanja strojobravar i automehaničar odlaze u slovensku Postojnu na tri tjedna, a učenici zanimanja tehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom i tehničar za računalstvo odlaze u slovenski Šolski centar Velenje.

Dojmovi u svibnju će biti raznoliki pa nas pratite...