Nastavnici strojarstva i elektrotehnike N. Komes i D. Đelekovčan vratili se s dvotjedne Erasmus mobilnosti

Autor: Ljiljana Mraz, 8. 4. 2022.

Neven Komes i Damir Đelekovčan od 2. ožujka 2022. g. do 19. ožujka 2022. pratili su rad svojih kolega u školi Salesianos Trinidad u španjolskoj Sevilli u sklopu projekta EUjedinjeni u Obrtničkoj 2020!

Vidjeli su kako oni primjenjuju znanja iz elektrotehničke i strojarske struke, prvenstveno tijekom praktičnog rada i vježbi. Neke od tema na kojima su se nastavnici usavršavali su programiranje CNC strojeva, tehnike zavarivanja, pneumatika, elektrotehnika i održavanje. Koordinator ove mobilnosti je nastavnik Neven Komes.

Fotografije ove mobilnosti možete pogledati na Facebook stranici Projekti Obrtničke škole Koprivnica.