Izlučno međužupanijsko natjecanje učenika u disciplini kućne instalacije

Autor: Željka Kunštić, 8. 3. 2022.

U petak 11.ožujka 2022. naša škola je domaćin  Izlučnog natjecanja učenika u disciplini kućne instalacije u organizaciji WorldSkills-a. Svim učenicima i  njihovim mentorima želimo dobrodošlicu, uspješno odrađen zadatak i ugodno provedeno vrijeme u prostorima škole. Parkirati vozila možete iza škole na školskom igralištu, a ulaz u školu je iza kioska. U prilozima se nalaze vremenik, popis škola sudionika i alat koji sudionici natjecanja sami donose. Molimo sudionike da ponesu ispunjene i potpisane Suglasnosti koje su vam poslane na email koii se nalazi u popisu sustava WorldSkills.

Uspješne pripreme i sretan put do nas,

organizatori natjecanja