OBJAVA NATJEČAJA ZA ODABIR NASTAVNIKA U PRATNJI U SKLOPU ERASMUS+ KA1 PROJEKTA br. 2021-1-HR01-KA121-VET-000009059

Autor: Ljiljana Mraz, 21. 1. 2022.

Objavljuje se natječaj za odabir nastavnika u pratnji za projekt mobilnosti u sklopu programa Erasmus+ Ključna aktivnost 1 za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja sa sljedećim stavkama:

• projekt br. 2021-1-HR01-KA121-VET-000009059
  • 2 nastavnika u pratnji za mobilnost učenika zanimanja pomoćni kuhar-slastičar, 13 dana mobilnosti u Mariboru
  • 1 nastavnik u pratnji za mobilnost učenika zanimanja pomoćni cvjećar, 13 dana mobilnosti u Mariboru
  • 1 nastavnik u pratnji za mobilnost učenika zanimanja pomoćni pekar, 13 dana mobilnosti u Mariboru
  • 1 nastavnik u pratnji za mobilnost učenika zanimanja mesar, 20 dana mobilnosti u Mariboru
  • planirani početak mobilnosti za mesare: 6. ožujka 2022. (Škola zadržava pravo promjene datuma)
  • planirani početak mobilnosti za pomoćna zanimanja: 2. svibnja 2022. (Škola zadržava pravo promjene datuma).

Odabranim sudionicima bit će (iz sredstava programa Erasmus+ Europske unije) sufinancirani troškovi puta, smještaja, prehrane, osiguranja i zajedničkih kulturnih aktivnosti.

Nastavnici koji se žele prijaviti trebaju ispuniti prijavnicu zaključno s 28. siječnjem 2022. g.

Svi detalji nalaze se u dokumentu u prilogu, a za upite se obratite školskoj Erasmus+ koordinatorici osobno ili putem mobilnost.obskc@gmail.com.

Priloženi dokumenti:
1_ER21_odabir_nastavnika_u_pratnji.pdf (1.03 MB)