Besplatne dvodnevne on-line radionice za maturante u Algebri

Autor: Danijel Mustafa, 29. 11. 2021.

OBAVIJEST ZA UČENIKE:

Poštovani maturanti,

ovim putem želimo vas izvijestiti kako će Algebra tijekom zimskih praznika (27. i 28. 12.) provoditi besplatne dvodnevne radionice za maturante koje će vam omogućiti stjecanje znanja i vještina relevantnih za razvoj karijera u izazovnim digitalnim vremenima. Prijave traju do 10. prosinca 2021. Na raspolaganju su vam sljedeće radionice:

ONLINE:

Radionica izrade mobilnih aplikacija (Android i iOS)

Radionica razvoja računalnih igara

Radionica digitalnog marketinga

Ispod sadržaja svake radionice možete pronaći tehničke specifikacije koje su vam potrebne, kako biste uspješno mogli pratiti online radionicu.

UŽIVO:

Radionica etičkog hakiranja

Radionica 3D dizajna

Radionica crtanja i skiciranja portreta

Rezerviraj svoje mjesto u virtualnoj učionici na vrijeme, a ovdje možete vidjeti kako smo se družili i učili prijašnjih godina.