ODOBREN 11. PROJEKT MOBILNOSTI

Autor: Ljiljana Mraz, 1. 7. 2019.

Na ovogodišnjem natječaju za Erasmus+ mobilnosti odobren je naš jedanaesti projekt mobilnosti u vrijednosti od 61 953 €. Projekt „EUjedinjeni u Obrtničkoj 2019“ omogućit će stručno osposobljavanje za 20 učenika iz područja elektrotehnike, računalstva, strojarstva ili graditeljstva te usavršavanje troje nastavnika u područjima strojarstva, graditeljstva ili računalstva.

Time ćemo nastaviti širiti mrežu partnera te omogućiti učenicima i nastavnicima ono što im u našoj ustanovi ne možemo pružiti. Ovaj projekt obuhvaća pet različitih mobilnosti (dvije mobilnosti nastavnika i tri mobilnosti učenika) te traje od lipnja 2019. do lipnja 2020. g. Ovih dana završavamo s odabirom većine sudionika kojima ovim putem čestitamo!

U narednoj školskoj godini očekujemo i dolazne mobilnosti iz partnerskih ustanova iz Maribora i Švedske.

Više saznajte na http://ss-obrtnicka-koprivnica.skole.hr/eujedinjeni_u_obrtni_koj_2019.