NAŠI MATURANTI ODSLUŠALI SU PREDAVANJE "BITI ILI NE BITI STUDENT!"

Autor: Bruno Antolić, 9. 11. 2017.

Dana 7. listopada 2017. godine održano je predavanje Centra za informiranje i savjetovanje o karijeri Koprivnica (CISOK-a) pod naslovom „Biti ili ne biti student!“ za učenike završnih razreda smjera elektrotehničar i tehničar za računalstvo.

Učenici su dobili korisne informacije vezane za njihovo završavanje srednjoškolskog obrazovanja te nastavak obrazovanja na visokim učilištima ili traženje posla. Predavanje je održala predstavnica CISOK-a Ines Šarac.

Također, učenicima se predstavio i mogući poslodavac – ACG Lukaps Ludbreg te dao korisne informacije o mogućnostima zasnivanja radnog odnosa u njihovoj tvrtki, što je posebice zainteresiralo one učenike koji ne planiraju nakon završetka srednje škole upisati fakultet. Tvrtku je predstavila Tamara Bukvić, psihologinja iz ljudskih potencijala.