Naši učenici plinoinstalateri prvi na Državnom natjecanju

Autor: Melita Golubić, 10. 4. 2017.

Na Državnom natjecanju učenika plinoinstalatera učenici Obrtničke škole Koprivnica osvojili su prvo mjesto.

Na 16. Državnom natjecanju učenika plinoinstalatera učenici Obrtničke škole Koprivnica osvojili su prvo mjesto.

Natjecanje učenika iz deset hrvatskih strukovnih škola održalo se 7. travnja ove godine u Gradskoj plinari Zagreb, a škola domaćin bila je Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija iz Zagreba.

Osim što su pokazali zavidne praktične vještine, učenici Antonio Husnjak iz 2. d razreda i Filip Treščec iz 3. d razreda naše škole izvrsno su napisali i teorijski ispit znanja te uvjerljivo zauzeli prvo mjesto. Mentor učenicima bio je stručni učitelj Emil Golub.