Održana je prezentacija o cjeloživotnom učenju našim učenicima

Autor: Bruno Antolić, 25. 5. 2016.

Predstavnice Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije i Razvojne agencije Podravine i Prigorja (PORA) 24. svibnja 2016. godine održale su prezentaciju učenicama i učenicima 2. h razrednog odjela u sklopu projekta „Hoću biti vješt(đ)ak“.

- Cilj projekta „Hoću biti vješt(đ)ak“ je povećati motivaciju učenika za upis u deficitarna obrtnička zanimanja te doprinijeti razvoju pozitinog odnosa prema cjeloživotnom učenju. - objasnili su iz Obrtničke komore.

Ovom prezentacijom učenici su se upoznali s mogućnostima koja im nudi Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije nakon završetka školovanja. Naše učenice i učenike najviše su interesirale informacije o polaganje majstorskog ispita kao najvišeg stupnja strukovnog obrazovanja.