Učenici posjetili Centar Svitanje te sudjelovali u izradi uskrsnih jaja

Autor: Bruno Antolić, 15. 3. 2016.

Učenici su u Centru, zajedno s korisnicima programa poludnevnog boravka Centra, sudjelovali u izradi uskrsnih jaja u povodu obilježavanja Uskrsa.

Nekolicina naših učenika koji se školuju za pomoćnog cvjećara, kuhara i slastičara u pratnji socijalnog pedagoga Brune Antolića posjetili su 9. ožujka 2016. godine Centar Svitanje.

Ondje su, zajedno s korisnicima programa poludnevnog boravka Centra, sudjelovali u izradi uskrsnih jaja u povodu obilježavanja Uskrsa. Valja napomenuti kako su naši vrijedni pomoćni kuhari za tu radionicu ispekli klipiće koje su ponijeli kao dar za sve sudionike radionice te domaćine iz Centra Svitanje.

Isto tako, 14. ožujka 2016. godine učenici su, uz pratnju socijalne pedagoginje Martine Paun Barbir, prisustvovali otvorenju izložbe jaja koja su izradili. Izložba je otvorena u glavnom hodniku Opće bolnice dr. Tomislava Bardeka.