Naši učenici, najuspješniji sportaši Županije, na prijmu kod ravnatelja

Autor: Bruno Antolić, 19. 2. 2016.

Ratimir Ljubić, ravnatelj Obrtničke škole Koprivnica, 17. veljače 2016. godine u svom je uredu održao prijam za učenike Škole koji su proglašeni najuspješnijim sportašima Koprivničko-križevačke županije za 2015. godinu.

Zajednica sportova Koprivničko-križevačke županije proglasila je učenike 2. a i 4. a razreda Ervina Kukeca, Luku Vargu i Luku Baranašića najuspješnijom muškom sportskom ekipom u 2015. godini kao članove Ronilačkog kluba Šoderica. Isto tako, Antonio Tkalčić, učenik 2. h razreda i član koprivničkoga Boks kluba David, primio je nagradu za iznimno postignuće u sportu u 2015. godini.

- Pokazali ste da se može uspješno baviti sportom te biti uspješan u školi - ponosno je na prijmu rekao ravnatelj te čestitao učenicima. Istaknuo je da će im Škola uvijek pružiti pomoć i izići ususret te im je zaželio puno uspjeha u budućim natjecanjima.