NATJEČAJ ZA PRIJAM U RADNI ODNOS

Autor: Ivana Mustafa, 26. 2. 2015.

Obrtnička škola Koprivnica raspisuje

za prijam u radni odnos za sljedeće radno mjesto:

1.      domar m/ž – puno radno vrijeme na određeno vrijeme, zamjena za roditeljski dopust

Uvjeti: - srednja škola tehničke struke, SSS

- položen stručni ispit za rukovanje centralnim grijanjem

- prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi(„Narodne novine“,                     broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispravak, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14).

Uz prijavu treba priložiti:

-          životopis

-          presliku dokaza o stručnoj spremi

-          uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci

-          izvod iz elektroničkog zapisa o radno pravnom statusu

-          uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rukovanje centralnim grijanjem

U prijavi na natječaj kandidat/kinja trebaju navesti osobne podatke te je prijavu potrebno vlastoručno potpisati.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Uz prijavu na natječaj dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz da je nezaposlen.

Izrazi napisani u muškom rodu neutralni su i odnose se na oba spola.

Ravnatelj Obrtničke škole Koprivnica imenovati će komisiju za provođenje natječaja. Komisija utvrđuje popis kandidata prijavljenih na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete te ih upućuje na profesionalnu selekciju kandidata koja će se održati u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.

Nakon profesionalne selekcije kandidata, Komisija će s kandidatima održati razgovor (intervju).

Smatra se da je kandidat/kinja koji nije pristupio profesionalnoj selekciji ili razgovoru (intrvjuu) povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom.

Točan datum i vrijeme profesionalne selekcije kandidata te razgovora Komisije s kandidatima biti će objavljen na mrežnim stranicama Obrtničke škole Koprivnica (http://www.ss-obrtnicka-koprivnica.skole.hr).

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Pisane prijave podnose se u roku 8 dana od objave natječaja na mrežnim stranicama i

oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Obrtničke škole Koprivnica i to neposredno ili preporučeno na adresu: OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA, TRG SLOBODE 7, 48 000 KOPRIVNICA